Skip links
Sztukoterpia

Warsztaty Dragon Flow w Sosnowieckim Przedszkolu

Warsztaty „Dragon Flow” to niezwykłe wydarzenie, które odbyło się 28 września 2023 roku w jednym z przedszkoli w Sosnowcu. To niecodzienne spotkanie, które pozwoliło dzieciom na zapoznanie się z chińskim tańcem smokiem, który jest nie tylko piękny, ale także pełen symboliki i tradycji. Główną prowadzącą była Justyna Konopka, jedna z niewielu osób w Polsce, która pasjonuje się i profesjonalnie zajmuje tą fascynującą sztuką.

Podczas warsztatów dzieci miały okazję podziwiać widowiskowy taniec smokiem, który z pewnością wzbudził ich zachwyt. Kolorowe smoki poruszające się w rytm muzyki to niezapomniane wrażenie, które pozostawiło na nich trwałe wspomnienia. Justyna Konopka i Fundacja Art-Fund przygotowali dla dzieci także niespodziankę – po pokazie tańca dzieci same mogły spróbować swoich sił w poskramianiu smoków. Dostępne były małe szarfy, które pozwoliły dzieciom wcielić się w rolę smoków i tańczyć w rytm muzyki.

To wydarzenie nie tylko dostarczyło dzieciom rozrywki i wrażeń artystycznych, ale również pozwoliło im na poznanie kultury chińskiej i tradycji z nią związanych. Warsztaty „Dragon Flow” to doskonała okazja, by dzieci mogły rozwinąć swoje zainteresowania artystyczne i kulturowe.

Jeśli jesteś zainteresowany/a uczestnictwem w podobnych warsztatach, zachęcamy do kontaktu z naszą Fundacją Art-Fund drogą mailową – biuro@art-fund.pl lub pod nr tel 514  182 003 

To wspaniała okazja, by dzieci mogły odkrywać świat sztuki i kultury w niezwykły sposób. Nie przegap tej szansy!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z sieci.